KONST / Litografier / Litografier 15728329
nr 1572 8329
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 5 st, Signerade, 200-upplaga, oramade lösa blad, bladets mått: 63x44 & 44x63 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:50:21
23/10 20:45:21